Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rihanna

22. 3. 2008

Rihanna

Rihanna

Rihanna

Rihanna

Rihanna

Rihanna

Rihanna

Rihanna

Rihanna

Rihanna

Rihanna

 

 

A Ted neco o Rihanne:

Rihanna celým jménem Rihana Robin Fenty odstartovala vskutku dobře. Hvězda RnB a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1988. Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay, které pak všechny poslaldo vydavatelství Def Jam Records.

A vyšlo to.Její singl Pon de replay obletěl rádiacelých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun, které bylo vydáno 30.srpna 2005. Rihanna prohlásila, že se nechala inspirovat interprety jako například: Alicia Keys, Beyoncé a Mariah Carey.Její album zní především ve stylu RnBb, hip hopu a soulu. Její první velký hit "Pon de Replay" se rychle vyskákal na druhé místo v amerických hitparádácha na 15 v Kanadě.Zrodila se nová RnB hvězda.

V dubnu 2006 Rihanna vydala druhé album A Girl Like Me a jeho hity jako například S.O.S, Unfaithful nebo Break it off ( duet se Seanem Paulem) opět vyhrávají na všech amerických hitparádách. K singlu S.O.S Rihanna natočila klip pro Nike, který se stal velmi uspěšným.

Dále na jaře 2007 vydala další své CD - Good girl gone bad, z něhož jsou zatím známé pouze dva hity - Umbrella (feat. Jay-Z) a Shut Up and Drive, který se objevil v rádiích a hitparádách teprve před pár dny (editováno 16/9/07). Song Umbrella se stal velmi populární a byl oceněn cenami MTV.

Sourozenci : 2 bratři (9 let,15 let)
Oblíbené zpěvačky : Alicia Keys, Beyoncé a Mariah Carey
Mazlíčci : 2 kočky ( Miss Kitty, Leo)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hezoučký

(Mattěějíček, 22. 3. 2008 22:36)

Máš to tu Opravdu Hezoučččký........Akoráát Mi tu chybíí Něcco :-D....P=ak Npííšu Apapapapa

oh oh oh oh oh oh oh oh madatt <3

(Mrdani je nej <3, 24. 11. 2011 16:08)

jé najradši bych jí ho do tý její pěkný kundičky zastrčil a vyjebal bych jí a ona by mi ho pak vykouřilaa :P :D

frajerka

(ána , 16. 5. 2010 10:14)

moc velka frajerka i love you so much je moc dobra a mam ji mockyyyyyyýýýýýýýýýýýýýý ráda